lékárny v Houstonu tx http://lekarnuonline.com/ lékárna Safeway bainbridge island

Noclegi dla szkół i grup

Szkoły w przyrodzie, kursy narciarskie, pobyty zdrowotne czy inne grupowe imprezy. 112 łóżek w pokojach z własną łazienką i WC.

Możliwość oddzielenia skrzydła dla mniejszych grup. Trzy wspólne sale, dwie jadalnie. Specjalizacja w grupowej rekreacji. Luksus za niskie ceny.

Noclegi dla szkół w przyrodzie i kursów narciarskich

Szkoły w przyrodzie, kursy narciarskie a pobyty zdrowotne dla dzieci w przyjemnym klimacie naszego pensjonatu w Peci pod Sněžkou – Velká Úpa. 112 miejsc w dwu, trzy lub cztero łóżkowych pokojach. Jadalnie z możliwością oddzielenia, które można zaadoptować jako sale lekcyjne.W lecie możliwość wykorzystania boiska oraz mnóstwo możliwości na wycieczki. W zimie strefie narciarskiej w Portášky – 3 wyciągi narciarskie. Na dziesięć dzieci jeden dorosły za darmo.

Zielona szkoła i pobyty zdrowotne

Zielona szkoła w górach jest idealną kombinacją kształcenia umysłu i zdrowego ciała, a to wszystko w otoczeniu przepięknej przyrody Karkonoskiego Parku Narodowego. Nasz pensjonat jest przystosowany do przyjmowania mniejszych grup dzieci, które docenią prywatność i indywidualne podejście. Jesteśmy w stanie przygotować specjalny program dla dzieci uczestniczących w „zielonej szkole” lub przygotować cały pobyt z zapewnieniem opieki zdrowotnej i załatwieniem wszystkich formalności z tym związanych. Oprócz niskich cen mogą liczyć Państwo również na pewne udogodnienia.

Przestrzeń dla szkół w przyrodzie

Na zewnątrz jest boisko do siatkówki, mniejszą piłkę nożną lub inne gry sportowe. Możecie również posiedzieć przy otwartym ogniu.

Kursy narciarskie dla dzieci

Velká Úpa jest idealnym miejscem dla kursu narciarskiego. trasy zjazdowe 200m od pensjonatu z różnym stopniem trudności i obszar wielkiego centrum narciarskiego gwarantują sukces każdego kursu narciarskiego. W przypadku zainteresowania zorganizujemy cały kurs narciarski z dojazdem, wypożyczeniem nart lub snowboardu, instruktorów i potrzebnych do odbycia się kursu narciarskiego formularzy.

Wyżywienie

Dla szkół w przyrodzie i kursów narciarskich oferujemy pełne lub częściowe wyżywienie. W przypadku pełnego wyżywienia posiłki 5x dziennie a v cenie są również napoje. W przypadku całodziennych wycieczek jesteśmy w stanie przygotować „wycieczkowe paczki“.

Rozległe pomieszczenia pensjonatu oferują możliwość wykorzystania w czasie niesprzyjającej pogody. Pomieszczenie z tenisem stołowym, sala komputerowa z dostępem do internetu, wspólne sale z możliwością oddzielenia, które można wykorzystać do gier towarzyskich lub zorganizowania dyskoteki.